

10 900 ₴
Б/у, в дуже чудовому стані.
Загальний пробіг усього 800 км.
Максимальна швидкість 27 км/год.
Пробіг на повному заряді — до 30 км
Встановлені покришки діаметром 9.5х2". З ними він їде набагато м'якше, краще амортизує на нерівностях. Завдяки більшому діаметру покришок трохи зросла максимальна швидкість (приблизно на 2 км/год).
Також встановлені проставки під задній бризковик, щоб зберегти проміжок між покришкою і бризковиком, і подовжена підніжка під нові покришки.
Штатні грипси замінені на м'які пінні. З ними комфортніше.
Все в ідеальному стані. Зарядне в комплекті.
На всі питання відповідімо в чаті або по телефону.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 105 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Діаметр колеса | 250 мм |
| Вага | 12.5 кг |
| Колір | Чорний |
| Потужність електродвигуна | 300 Вт |
| Рік випуску | 2022 |
| Час зарядки | 5 годин |
| Дистанція пробігу | 30 км |
| Максимальна швидкість | 27 км/год |
| Рекомендована гранична швидкість | 30 км/год |
| Стан | Вживані |
| Ємність батареї | 7800 мА/год |
| Вид шини | Пневматична |
| Тип батареї | Літієва |
| Передній/Задній світло | Світлодіодний ліхтар |
| Тип електросамоката | Міський |
| Тип приводу | Передній привод |
| Тип гальмівної системи | Механічний дисковий |