



6 375 ₴
| Основні параметри Модель SOLA Номер моделі 240034 Розмір коліс 28" Розмір рами 18" Гендер Дорослий Формат постачання В пакованні, зібраний на 85% Тип велосипеда Міський Кількість швидкостей 1 Рама Сталь Вилка Жорстка Гальмо переднє Обідне притискне типу V-brake Гальмо заднє Ножне Каретка Картридж KENLI Кермо Комфортне міське Винос Сталевий інтегрований Грипси ПВХ чорні Гальмівні ручки Алюмінієва Тросики Передній – 930 мм Педалі Пластикові платформи із зачепами Сорочка троса Пластик Втулка передня SHUNGFEN Втулка задня SHUNGFEN Ободи Алюміній 2-стінний 14G*36H Покришки SPARK 28*1,95 Камера 28*1,75 бутил Сідло Тип – комфортне з амортизаторами, матеріал – замінник шкіри Підсідельний штир 25,4х250х1,2T Підсідельний затискач Алюмінієвий квік Крила Сталеві пофарбовані Підніжка Складана Дзвоник У комплекті Світловідбивачі Передній – білий / задній – червоний Багажник + кошик Є в комплекті |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spark |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 28" |
| Задні гальма | Ножний |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Передні гальма | Ободний V-brake |
| Розмір рами | 18" |
| Стан | Новий |
| Тип велосипеда | Міський/дорожній |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр коліс | 28" |
| Задній тормоз | Ножний |
| Країна бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал рами | Сталь |
| Призначення | Міський/дорожній |
| Новий - б/в | Новий |
| Тип гальм | Ободні/ножний |