


7 845 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Discovery |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Максимальна вага | 85 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр коліс | 26" |
| Задній тормоз | Дисковий механічний |
| Країна бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Призначення | Підлітковий |
| Новий - б/в | Новий |
| Тип гальм | Дисковий механічний |