Б/у, в ідеальному стані. Як новий
Frenzy 205 mm Pneumatic Plus – прогулянковий самокат на 205 мм надувних колесах з удосконаленим складним механізмом для компактного зберігання та транспортування. Завдяки великим колесам і подовженою деці на самокаті комфортно їхати як по міських асфальтованих доріжках, так і по заміських доріжках. Фірмові пневматичні колеса забезпечують відмінне зчеплення і контроль навіть на нерівних ділянках дороги. Оснащений полегшеним ножним гальмом і ременем для перенесення. Ідеальне рішення для подорожей і повсякденних поїздок на навчання і роботу.
Frenzy – британський бренд, створений засновниками фристайловых самокатів Slamm, пропонує преміум колекцію прогулянкових самокатів за доступною ціною.
Особливості:
ХАРАКТЕРИСТИКИ



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Frenzy |
| Країна виробник | Великобританія |
| Вікова група | Без обмежень |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 205 мм |
| Особливості | Ножні гальма, Підніжка, Регулювання керма по висоті |
| Вага | 4.6 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Вживані |
| Малюнки і написи | Графіті |