Зроблено легкий тюнінг: встановлений гальмівний диск на чорному алюмінієвому павуку та армована гальмівна магістраль у карбоновому обплетенні. Замінено гальмівні колодки. Гальма стали чіткіші і чуйніші.
Грипси замінені на м'які пінні – вони набагато краще гасять вібрації.
Рульова не розхитана, не скрипить. Покришки як нові, протектор не стертий, без проколів. Покришки рідні безкамерні 10х2.5" із антипрокольним гелем.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ninebot |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Особливості | Ручне гальмо |
| Вага | 16 кг |
| Колір | Чорний |
| Потужність електродвигуна | 350 Вт |
| Рік випуску | 2022 |
| Час зарядки | 6 годин |
| Дистанція пробігу | 40 км |
| Максимальна швидкість | 30 км/год |
| Стан | Вживані |
| Ємність батареї | 10200 мА/год |
| Вид шини | Безкамерна |
| Тип батареї | Літієва |
| Передній/Задній світло | Світлодіодний ліхтар |
| Гарантійний термін | 1 міс |