
660 ₴
Розміри: 33 х 20 х 8 см
Об'єм: 5,4 літра


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ProX |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип велосипедної сумки | Сумка на кермо |
| Об`єм | 5 л |
| Конструкція сумки | Двосекційна |
| Стать | Унісекс |
| Довжина | 33 см |
| Висота | 22 см |
| Ширина | 8 см |
| Колір | Сірий |
| Особливості велосумки | Стійкість до забруднень, Непромокальність |
| Кількість кишень | 1 шт. |
| Стан | Новий |