• Контейнер кріпиться на багажник велосипеда
• Закривається надійною кліпсою
• Можливість замикання на замок (не входить до комплекту)
• Стійкий до дощу
• Розміри 42 x 30 x 22 см
• Об'єм – 15 літрів
• Вага: 990 г.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kos |
| Тип багажника | Багажник |
| Матеріал багажника | Пластик |
| Кріплення багажника | Заднє |
| Кріплення кошика | На багажник |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Довжина | 42 см |
| Ширина | 30 см |
| Стан | Новий |