304,87 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dorozhnik |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд велозапчастин | Dorozhnik |
| Бренд велосипеда | Dorozhnik |
| Варіант гальм на вилці | v-br |
| Рік | 2022 |
| Діаметр колеса | "" |
| Діаметр штока вилки в дюймах | 1-1/8" |
| Довжина штока вилки в мм | rod-156мм |
| Матеріал виготовлення | Високоміцна сталь |
| Матеріал штанів вилки | сталь |
| Модель велосипеда | RUBY |
| Розмір колеса в дюймах | 26" |
| Тип амортизатора вилки | жорстка |
| Тип вилки за виглядом амортизатора | Жорстка |
| Тип дропауту вилки | під ексцентрик |
| Тип штока вилки за наявністю різі | різьб. |
| Колір | Червоний |