572 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Discovery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд велосипеда | Discovery |
| Варіант гальм на вилці | disc/v-br |
| Рік | 2021 |
| Діаметр колеса | "" |
| Діаметр штока вилки в дюймах | 1" |
| Довжина штока вилки в мм | rod-153мм |
| Матеріал виготовлення | Високоміцна сталь |
| Мoдель | HLF-995HDV |
| Модель велосипеда | CANYON |
| Наявність амортизатора | Амортизаційна |
| Розмір колеса в дюймах | 26" |
| Тип вилки за виглядом амортизатора | Амортизаційна з локаутом |
| Тип дропауту вилки | під ексцентрик |
| Тип штока вилки за наявністю різі | різьб. |
| Хід вилки | travel-mmм |
| Колір | чорно-білий з сiрим (матовий) |