13 068 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 15.7 кг |
| Рік випуску | 2021 |
| Діаметр колеса/диска | 27,5" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Максимальна вага | 110 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Перемикання швидкостей | Ручне, переднє перемикання швидкостей, заднє перемикання швидкостей |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір рами | 15.5" |
| Зріст велосипедиста | 160-175 |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Хід вилки | 100 мм |
| Колір | Синій |
| Додаткові характеристики | |
| Захист ланцюга | Так |
| Кількість зірок | 3 |
| Підніжка | Так |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Кермо | Вигнутий |