Педалі NECO WP-916 — широкі суцільно-литі алюмінієві платформи, призначені для встановлення на гірські велосипеди, а також можуть встановлюватися на BMX.
Платформа педалі має невеликі зачепи, для поліпшення зчеплення підошви з поверхнею педалі, запобігають зісковзуванню ноги.
Вісь педалі виготовлена із загартованої сталі.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Neco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Педалі |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Продаються парою, Знімні світловідбивачі, Широка платформа |
| Вид педалі | Платформна |
| Призначення | MTB |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 25 мм |