18 600 ₴
Електросамокат VLT-ESM-02, 350 Вт, 36 В 7.8 А/год, задній привод, амортизаційний, дисплей, дискове гальмо
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність двигуна | 350Вт |
| Акумулятор | Літій-іонна, 36В, 7.8 Ач |
| Гальма | Задній ножний дисковий |
| Пробіг на одному заряді | до 30км |
| Максимальна швидкість | 25кмч |
| Колеса | 8", НЕ надувні |
| Час до повної зарядки | 6ч |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Вага | 10кг |
| Додатково | Складна рама, складаний кермо, дисплей (швидкість, режими, рівень заряду), передня фара, задній габарит, передня підвіска, задня підвіска, ковані елементи рами, регульований по висоті кермо |
| Гарантія | 1 рік |
| УКТЗЕД | 8712003000 |