Кошик
2251 відгук
Веломагазин Bike-components.com.ua
Контакти
Веломагазин Bike-components.com.ua
Вул. Героїв Дніпра, Київ, Україна
+380 (63) 130-79-13
+380631307913
+380 (63) 130-79-13

Клавіатура Benq X700 від BMW Group Designworks USA - огляд

Клавіатура Benq X700 від BMW Group Designworks USA - огляд

Введення

У модельному ряду фірми Benq є унікальна лінійка клавіатур і мишей, дизайн яких розроблений студія BMW Group Designworks USA. До серії входять: миша з радіоінтерфейсом Benq M306, дротова оптична миша Benq M502, набір клавіатура + миша з радіоінтерфейсом Benq X730 Pro, набір клавіатура+ми з під'єднанням через Bluetooth Benq X900 і тестований нами продукт.
 


У цій статті ми розповімо наймолодшу модель клавіатури цієї серії — Benq X700. Вона відрізняється від інших безключім у комплекті мишки та дротовим USB-інтерфейсом. Сама клавіатура за дизайном і функціональністю така сама, тому цей огляд стане в пригоді і охочим придбати старші моделі.
 

Специфікації

Медіаклавіші: 8 (Vol+, Vol-, Mute, Next Track, Previous Track, Play/Pause, Stop/Eject, My Media)
Додаткові клавіші: 13 (BenQ Button, WWW, Search, Shopping, My Favorites, Back, Forward, Stop, E-mail, Messenger, MyDocument, My Picture, My Music)
Інтерфейс: USB
Габарити: 495 x 204 x 42 мм
Цвет: Сріблястий + чорний
Довжина кабелю: 1.8 м
Комплект постачання: клавіатура, посібник користувача
 

Зовнішній вигляд та експлуатація

Дизайнери з BMW Group постаралися на славу! Дуже цікаве оформлення, оригінальна підставка та витриманий стиль. чимось клавіатура й правда схожі на автомобільні витвори баварського концерну.
 


Клавіатура має модні на сьогодні клавіші малого ходу, які використовуються в ноутбуках. За термінологією Benq, їх конструкція іменується X-Structure. Натискання чітке, правда трохи шелестять клавіш через досить вільне кріплення.

Розкладка не зовсім звичайна — основна відмінність полягає в групуванні низки функціональних клавіш F1-F12. З незрозумілої для нас причини вони розташовуються в чотирьох групах по три клавіші (хоча зазвичай навпаки — три групи по чотири клавіші).
 


Також не зовсім зрозуміла мета перенесення в лівий край клавіатури індикаторів стану клавіш, адже їхнє законне місце тепер порожній. Мабуть, це зроблено для складання компанії індикатора клавіші «F-Lock».
Те, що там само коліщатко прокручування (так-так, воно теж має свою офіційну назву: Y-Track) прогумовано та зручно у використанні. Коліщатко виконує також функцію кнопки, що викликає меню настроювання своїх функціональних властивостей, а також дає змогу швидко відкривати деякі папки (за замовчуванням — «My pictures» і «My music»).
 


До речі, про додаткові кнопки. Загалом їх 23 штуки. Але виробникові це виявилося недостатнім. Притримуючи кнопку «F-Lock», функціональні клавіші F1-F12 набувають додаткових функцій. Мало того, що в них нестандартне компонування, так ще й ці їхні «додаткові функції» працюють за замовчуванням! 
Усі мультимедійні кнопки розділені за групами, що, звісно, зручно. Розміщений у центрі регулятор гучності одним пальцем не покрутиш, а двома крутити цілком зручно, але краще, якби він був прогумований або хоча б більшого діаметра. Зате зовні він має чудовий вигляд.

Для регулювання кута нахилу клавіатури застосовується досить неординарне рішення, запатентоване Benq. На нерухомому підставці клавіатура висувається на невелику відстань вперед і вгору.

 


Це, мабуть, головна знахідка дизайнерів BMW, що вирізняє цей пристрій від інших.
 


Також Benq X700 можна використовувати взагалі без підставки — візуально це неабияк зменшує габарити клавіатури та займане нею місце на столі, хоча насправді і з підставкою вона не громіздка.

Плюси

  • Дизайн от BMW Group;
  • Оригінальна підставка;
  • велика кількість додаткових мультимедійних клавіш;
Мінуси:
  • Недороблене ПЗ;
  • Дивне групування функціональних клавіш «по три» 
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner