Б/у, у чудовому технічному та зовнішньому стані. Надійний і безвідмовний фірмовий інструмент.
Купував і використовувався кілька разів для укладання ламінату будинку.

| Основні | |
|---|---|
| Стан | Вживані |
| Виробник | Black&Decker |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Довжина ходу пилки | 18 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Матеріал підошви | Сталь |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 60 мм |