Міцні и практичні педалі зі змінними шипами для фіксації ноги. Нейлонова платформа — дуже стійка до ударів і стирання. Широка платформа увігнутої форми надійно фіксує взуття.
• Призначення: MTB, All-Mountain
• платформи з легкого та міцного нейлону
• розмір платформи 100 х 100 х 18 мм
• по 10 змінних шипів із кожного боку
• легка та міцна Cr-Mo вісь
• вага пари педалей: 370 грамів



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rockbros |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Педалі |
| Матеріал | Нейлон |
| Вага | 370 г |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Знімні шипи |
| Вид педалі | Платформна |
| Призначення | MTB |
| Стан | Новий |
| Характеристики педалі | |
| Педали | Платформні |
| Вісь | Хром-молібден |
| Підшипник | Насипний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 18 мм |