18 017 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Formula |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд велосипеда | Formula |
| Вага велосипедиста | 100 кг |
| Вилка | Повітряна з lock out, Алюмiнiй |
| Винос | Алюмiнiй, довжина: 60 мм, JIASHIHE JSH-306 |
| Втулка задня | Алюмiнiй, DD касета, 36H, 14G, под ось, WANGZHEN |
| Втулка передня | Алюмiнiй, 36H, 14G, под ось, WANGZHEN WZ-MT02F-1 |
| Тормоз | гидравл., 160/160, YINXING HD-M220 |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 місяців на обладнання |
| Дополнительно | підніжка |
| Диаметр колеса | 29 " |
| Задній перемикач | L-TWOO RD-A1201, 12 швидк. |
| Рост велосипедиста | 185-200 см |
| Каретка | Картридж, XuHua XH-08A |
| Касета / тріскачка | SkilFul CS-G800, 12 швидк., 11-50Т |
| Категорія велосипеду | Гірські |
| Руль | Алюмiнiй, L 720 мм, чорний, MD-А302 |
| Количество скоростей | R12 |
| Ланцюг | 118 лан., TEC GT-12, 12 |
| Материал изготовления | Алюмiнiй |
| Материал рамы | AL |
| Модель велосипеда | ZEPHYR EXPERT |
| Наявність крила | без крил |
| Ободи | 29" Алюмiнiй, подвійний протиударний, 36H, 14G, VLT GA18 |
| Особливості матеріалу рами | алюмінієва, полегшена |
| Педалі | Алюмiнiй, TENGHUI KW-P236 |
| Покришки | 29" x 2.10, KENDA K1162 |
| Подножка | бокова |
| Підсидільний штир | Алюмiнiй, 350 мм |
| Ростовка рами | рама- 21 " |
| Рульова колонка | безрізьбова , 1-1/8", XINJIN D13 |
| Ручки керма | JUNTAI JT-G262 |
| Ручки перемикання | Манетка прав. L-TWOO SL-A12-X, 12 |
| Рік | 2025 |
| Пол | Універсальний |
| Сідло | 280*160 мм, CRO 2152-03 |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип втулки задньої | HDD |
| Тип гальм | дискові |
| Тип заднього гальма | Дискове гідравлічне |
| Тип переднього гальма | Дискове гідравлічне |
| Товщина спиці | 14G |
| Шатуни | Алюмiнiй, під квадрат, 34T, HAOXING HX-A024 |