16 082 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Formula |
| Цвет | Красный |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд велосипеда | Formula |
| Вага велосипедиста | 100 кг |
| Вилка | Жорстка, алюміній |
| Винос | Алюмiнiй, довжина: 80 мм, JIASHIHE JSH-306 |
| Втулка задня | Алюмiнiй, DD касета, 36H, 14G, з QR, пром. підшипник, WANGZHEN 282RBQ |
| Втулка передня | Алюмiнiй, 36H, 14G, пром. підшипник, WANGZHEN 282FBQ |
| Тормоз | механічні, JAK ZJ-2 |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 місяців на обладнання |
| Диаметр колеса | 28 " |
| Задній перемикач | L-TWOO GR7 RD-R5010-GR, 10 швидк. |
| Рост велосипедиста | 185-200 см |
| Каретка | Картридж, XuHua XH-08A |
| Касета / тріскачка | SkilFul CS-M550, 10 швидк., 11-42Т |
| Категорія велосипеду | Гравійні |
| Руль | Алюмiнiй, L 440 мм, чорний |
| Количество скоростей | L1 R10 |
| Ланцюг | 118 лан., TEC C-10 |
| Материал изготовления | Алюмiнiй |
| Материал рамы | AL |
| Модель велосипеда | SHORTCUT |
| Наявність крила | без крил |
| Ободи | 29" Алюмiнiй, подвійний протиударний, 36H, 14G, VLT GA18 |
| Особливості матеріалу рами | алюмінієва, полегшена |
| Педалі | Алюмiнiй, TENGHUI KW-P236 |
| Покришки | KENDA Keen К934, 30TPI |
| Підсидільний штир | Алюмiнiй, 400 мм, RUIAN RA-201 |
| Ростовка рами | рама- 21 " |
| Рульова колонка | безрізьбова , 1-1/8", XuHua XHF-13A |
| Ручки керма | Обмотка руля V-grip |
| Ручки перемикання | дуали L-TWOO ST-R5010-10/ST-R5010-01, 10 |
| Рік | 2025 |
| Пол | Універсальний |
| Сідло | 280*160 мм, CRO 2152-03 |
| Тип амортизации | Жесткая |
| Тип втулки задньої | DD касета |
| Тип гальм | дискові |
| Тип заднього гальма | Дискове механічне |
| Тип переднього гальма | Дискове механічне |
| Товщина спиці | 14G |
| Шатуни | Алюмiнiй, під квадрат, 38T, HOX FSD-113 |