7 177,56 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dorozhnik |
| Страна производитель | Украина |
| Количество скоростей | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Багажник | Високоміцна сталь, блакитний |
| Бренд велосипеда | Dorozhnik |
| Вага велосипедиста | 100 кг кг |
| Вилка | жорстка, Високоміцна сталь |
| Винос | Сталь + Алюміній, довжина: 40 мм |
| Втулка задня | Високоміцна сталь, 36H, SHUNFENG SF-CT01 |
| Втулка передня | Високоміцна сталь, 36H, 14G, під гайку, насипний підшипник, SHUNFENG SF-HB03F |
| Тормоз | Алюмiнiй, H- 110мм, YINXING YX-C227 |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 місяців на обладнання |
| Дополнительно | крила, крило пер., крило зад., підніжка, дзвоник, ліхтар, корзина |
| Диаметр колеса | 28 " |
| Рост велосипедиста | 175-190 см |
| Каретка | Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, XuHua 08A-1 |
| Категорія велосипеду | З уцінкою |
| Руль | Високоміцна сталь, L 590 мм, чорний, VLT LUX / FEMALE/ RETRO |
| Цвет | блакитний з рожевою покришкою |
| Корзина | H380*W280*D225 мм, білий |
| Крылья | Високоміцна сталь |
| Ланцюг | 104 лан., TEC C410E, 1 |
| Материал изготовления | Високоміцна сталь |
| Материал рамы | ST |
| Модель велосипеда | DAVI |
| Наявність крила | з крилом St |
| Ободи | 28" х 17 мм, Алюмiнiй, подвійний протиударний, 36H, 14G, DAVI HLQC-04 |
| Особливості матеріалу рами | високоміцна сталь |
| Педалі | Пластик, Feimin FP-810 |
| Покришки | 28" x 45C, WANDA W2121 |
| Подножка | центральна |
| Підсидільний штир | Високоміцна сталь, 300 мм, FUWEI SP-200 |
| Ростовка рами | рама- 19 " |
| Рульова колонка | 1-1/8", XuHua XHF-6F |
| Ручки керма | Гріпси BEcool BC-GR6481 |
| Рік | 2025 |
| Пол | Універсальний |
| Сідло | 250*210 мм, з чорними рейками |
| Тип амортизации | Жесткая |
| Тип втулки задньої | гальмівна |
| Тип гальм | комбіновані |
| Тип заднього гальма | Ножне |
| Тип переднього гальма | Обідне |
| Товщина спиці | 14G |
| Шатуни | Високоміцна сталь, 36T, HAOXING HX-E-AM033 |