8 490,78 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dorozhnik |
| Цвет | Синий |
| Страна производитель | Украина |
| Количество скоростей | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Багажник | Високоміцна сталь, чорний |
| Бренд велосипеда | Dorozhnik |
| Вага велосипедиста | 100 кг |
| Вилка | жорстка, Високоміцна сталь |
| Винос | Сталь + Алюміній, довжина: 60 мм |
| Втулка задня | Високоміцна сталь, гальмівна, 36H, 14G, VELOSTEEL |
| Втулка передня | Високоміцна сталь, 36H, 14G, SHUNFENG SF-HB03F |
| Тормоз | Алюмiнiй, H- 110мм, YINGXING YX-C228 |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 місяців на обладнання |
| Дополнительно | крила, крило пер., крило зад., підніжка, дзвоник |
| Диаметр колеса | 28 " |
| Задній перемикач | Нема |
| Рост велосипедиста | 185-200 см |
| Каретка | Картридж, XuHua XH-08A |
| Касета / тріскачка | Нет |
| Категорія велосипеду | З уцінкою |
| Руль | Високоміцна сталь, L 600 мм, чорний, RUIAN TR-CS-038-S |
| Крылья | Високоміцна сталь |
| Ланцюг | 102 лан., KMC S-1 |
| Материал изготовления | Високоміцна сталь |
| Материал рамы | ST |
| Модель велосипеда | COMFORT MALE |
| Наявність крила | з крилом St |
| Ободи | 28" х 17 мм, Алюмiнiй, подвійний протиударний, 36H, 14G, RACE HLQC-04 |
| Особливості матеріалу рами | високоміцна сталь |
| Педалі | Алюмiнiй, Feimin FP-960 |
| Покришки | 28" x 45C, WANDA W2121 |
| Подножка | центральна, FLTD -08 |
| Підсидільний штир | Високоміцна сталь, 300 мм, FUWEI SP-200 |
| Ростовка рами | рама- 22 " |
| Рульова колонка | 1-1/8", XuHua XHF-6F |
| Ручки керма | JUNTAI JT-G07 |
| Ручки перемикання | Нема |
| Рік | 2024 |
| Пол | Універсальний |
| Сідло | 260*180 мм, CRO 3033 |
| Тип амортизации | Жесткая |
| Тип втулки задньої | Velosteel |
| Тип гальм | комбіновані |
| Тип заднього гальма | Ножне |
| Тип переднього гальма | Обідне |
| Шатуни | Високоміцна сталь, під квадрат, 38T, Gaten S103 |