| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dorozhnik |
| Цвет | Красный |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Багажник | Сталевий, трубчастий, посилений, вантажопід'ємність 25кг |
| Бренд велосипеда | Dorozhnik |
| Вага Нетто | 17 кг |
| Вага велосипедиста | 100 кг |
| Вилка | сталь, жорстка |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 міс. на обладнання, діє мережа сервісних центрів |
| Дополнительно | повнорозмірні брудозахисні крила, підніжка, кошик |
| Диаметр колеса | 26 " |
| Задній перемикач | Shimano Nexus 3 |
| Рост велосипедиста | 168 - 178 см |
| Каретка | Картридж, з пило-вологозахистом |
| Касета / тріскачка | Нет |
| Категорія велосипеду | З уцінкою |
| Руль | сталь, хромований, 560мм |
| Количество скоростей | R3 |
| Материал изготовления | Високоміцна сталь |
| Материал рамы | ST |
| Модель велосипеда | LUX планет |
| Наявність крила | з крилом St |
| Ободи | Двостінний, алюмінієвий протиударний обід 14G 36H |
| Педалі | Пластикові нековзаючі платформи |
| Покришки | Wanda 26*2,0 дорожній протектор |
| Ростовка рами | рама- 17 " |
| Ручки керма | гума |
| Ручки перемикання | Shimano Nexus 3 (гріпшифт) |
| Рік | 2024 |
| Сідло | комфортне з пружинами |
| Тип амортизации | Жесткая |
| Тип втулки задньої | планетарна |
| Тип заднього гальма | Ножне |