|
| Производитель | LEON |
| Цвет | Синий |
| Страна производитель | Украина |
|
| Багажник | Високоміцна сталь, чорний (матовий) |
| Бренд велосипеда | Leon |
| Вага велосипедиста | 100 кг |
| Вилка | Амортизаційна, Алюмiнiй, SUNTOUR SF20-NEX |
| Винос | Алюмiнiй, довжина: 105 мм, ZOOM TDS-D299N-8 |
| Втулка задня | Алюмiнiй, 32H, 14G, з QR, пром. підшипник, ARC |
| Втулка передня | Алюмiнiй, 32H, 14G, пром. підшипник, ARC MT-001FA |
| Тормоз | механічні, 160мм, Tektro MD-M280 |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 місяців на обладнання |
| Дополнительно | крила, крило пер., крило зад., підніжка |
| Диаметр колеса | 28 " |
| Задній перемикач | SHIMANO Altus RD-M310, 8 швидк. |
| Рост велосипедиста | 150-170 см |
| Каретка | Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, NECO B910 |
| Касета / тріскачка | SkilFul CS-M220, 8 швидк., 11-32Т |
| Категорія велосипеду | Міські |
| Руль | Алюмiнiй, L 680 мм, чорний, ZOOM MTB-AL-320BT |
| Крылья | Пластик, SY-8160 |
| Количество скоростей | L3 R8 |
| Ланцюг | 116 лан., КМС Z-8, 8 |
| Материал рамы | AL |
| Модель велосипеда | TG 80 WOMAN |
| Наявність крила | з крилом Pl |
| Ободи | 29" х 27 мм, Алюмiнiй, подвійний протиударний, 32H, 14G, VLT GA18 |
| Особливості матеріалу рами | алюмінієва, полегшена |
| Педалі | AL |
| Передній перемикач | SHIMANO Tourney FD-TY601-L3 |
| Покришки | KENDA Keen К934, 30TPI |
| Подножка | бокова, Leon |
| Підсидільний штир | Алюмiнiй, 27.2 мм х 350 мм, з замком, JIASHIHE SP-C212 |
| Ростовка рами | рама- 16 " |
| Рульова колонка | безрізьбова , 1-1/8", NECO H148+H2861 |
| Ручки керма | HUALONG HL-G316 |
| Ручки перемикання | Манетки SHIMANO SL-M315, 24 |
| Рік | 2025 |
| Пол | Жіночий |
| Сідло | 275*169 мм |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип втулки задньої | DD касета |
| Тип гальм | дискові |
| Тип заднього гальма | Дискове механічне |
| Товщина спиці | 14G |
| Шатуни | Алюмiнiй, 28-38-48Т, PROWHEEL BURNER-201P |