|
| Производитель | LEON |
| Страна производитель | Украина |
| Количество скоростей | 1 |
|
| Багажник | Нема |
| Бренд велосипеда | Leon |
| Вага Нетто | 8 кг |
| Вага велосипедиста | до 40кг кг |
| Вилка | Жорстка, алюміній |
| Винос | Алюмінієвий, 60 мм |
| Тормоз | Winzip, V-Brake |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 міс. на обладнання, діє мережа сервісних центрів |
| Дополнительно | нема |
| Диаметр колеса | 20 " |
| Рост велосипедиста | 114-128см |
| Каретка | Картридж, VP-BC73 з пило-вологозахистом |
| Касета / тріскачка | SHUNFENG SF-FW16 – 1шв, тріскачка |
| Категорія велосипеду | З уцінкою |
| Руль | Алюмінієвий, "райзер" д. 31,8мм, ш. 560мм |
| Цвет | білий з рожевим |
| Материал изготовления | Алюмiнiй |
| Матеріал обода | Алюміній |
| Материал рамы | AL |
| Модель велосипеда | GO |
| Наявність крила | без крил |
| Ободи | алюмінієвий |
| Педалі | Пластикові платформи |
| Передній перемикач | Немає |
| Покришки | Kenda K193, 20*1,95 дорожній протектор |
| Підсидільний штир | 220мм, діам.: 27.2мм, алюмінієвий |
| Ростовка рами | рама- 10 " |
| Ручки керма | Поліуританові |
| Ручки перемикання | Нема |
| Рік | 2024 |
| Сідло | VELO VL-5100 з інтегрованим
підседільним штирем |
| Тип амортизации | Жесткая |
| Тип втулки задньої | Vbr |
| Тип заднього гальма | V-Brake |
| Тип переднього гальма | V-Brake |
| Шатуни | Prowheel 32T 127 mm з захистом від попадання одягу |