|
| Страна производитель | Украина |
| Количество скоростей | 1 |
| Производитель | Geon |
|
| Бренд велосипеда | SPACE KID |
| Вага велосипедиста | 35 кг |
| Вилка | жорстка, Високоміцна сталь |
| Винос | Алюмiнiй, довжина: 60 мм, Chenzhengxiao |
| Втулка задня | Високоміцна сталь, гальмівна, 28H, 14G, під гайку, SKYS KID DACHANG |
| Втулка передня | Високоміцна сталь, 28H, 14G, під гайку, SPACE KID Shibo |
| Тормоз | Високоміцна сталь, H- 115мм, SPACE KID Feitian |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дополнительно | крила |
| Диаметр колеса | 18 " |
| Рост велосипедиста | 107-122 см |
| Каретка | Розборна, Американка, з пило-вологозахистом, SPACE KID |
| Категорія велосипеду | З уцінкою |
| Руль | Високоміцна сталь, L 540 мм, чорний, Chenzhengxiao |
| Цвет | бірюзово-червоний |
| Крылья | Пластик, SPACE KID |
| Ланцюг | 76 лан., SKYS 1 |
| Материал изготовления | Високоміцна сталь |
| Материал рамы | ST |
| Модель велосипеда | GEON |
| Наявність крила | з крилом Pl |
| Ободи | 18" х 24 мм, Алюмiнiй, одностінний, 28H, 14G, SKYS Ruixing |
| Особливості матеріалу рами | високоміцна сталь |
| Педалі | SKYS Huikang |
| Покришки | 18" x 2,125, HongYang HY-172 |
| Підсидільний штир | Високоміцна сталь, 28.6 мм х 220 мм, без замка |
| Ростовка рами | рама- 10 " |
| Рульова колонка | безрізьбова , 1-1/8", SKYS Shuaichi |
| Ручки керма | Гріпси SPACE KID |
| Рік | 2024 |
| Пол | Універсальний |
| Сідло | 210*150 мм, Tingdi |
| Тип амортизации | Жесткая |
| Тип втулки задньої | гальмівна |
| Тип гальм | комбіновані |
| Тип заднього гальма | Ножне |
| Тип переднього гальма | Обідне |