32 422 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Space |
| Страна производитель | Украина |
| Количество скоростей | 7 |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 20 А*г |
| Бренд велосипеда | SPACE |
| Вага велосипедиста | 100 кг |
| Вилка | Амортизаційна, cталь |
| Втулка передня | Високоміцна сталь,, насипний підшипник |
| Тормоз | дискові, механічні |
| Гарантія | 14 днів |
| Дополнительно | крила ST, багажник, корзина, ліхтар, тримач для телефона |
| Диаметр колеса | 26 " |
| Задній перемикач | Shimano Tourney |
| Знімна/незнімна батарея | знімна |
| Рост велосипедиста | 160-180 см |
| Касета / тріскачка | SUNRUN |
| Категорія велосипеду | Електровелосипеди |
| Руль | ST |
| Крылья | Пластик |
| Максимальна потужність двигуна | 1000 Вт |
| Максимальная скорость | 35 км/год |
| Максимальний пробіг | 75 км |
| Материал рамы | ST |
| Модель велосипеда | PULSAR |
| Напряжение | 48 B |
| Ободи | 26" Алюмiнiй, подвійний протиударний, 36H, 14G |
| Покришки | 26" KENDA |
| Потужність мотору | 500 Вт |
| Подножка | бокова |
| Ростовка рами | рама- 15,5 " |
| Ручки перемикання | Shimano |
| Рік | 2026 |
| Система асистування педалюванню | Є |
| Пол | Універсальний |
| Сторона приводу | задній |
| Тип акумулятора (батареї) | літієва |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип втулки задньої | DD тріскачка |
| Тип кріплення батареї | кріпл. на підседельний штир |
| Тип мотору | редукторний |
| Тип разъемов | вологозахищені роз'єми |
| Час заряджання батареї | до 10 годин |
| Шатуни | Сталь |