31 136,73 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Space |
| Количество скоростей | 1 |
| Цвет | Оранжевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 15 А*г |
| Багажник | з багажником задн St |
| Бренд велосипеда | SPACE |
| Вага велосипедиста | 100 кг |
| Вилка | Амортизаційна, cталь |
| Винос | довжина - 60 мм, висота- 220 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Диаметр колеса | 18 " |
| Задній перемикач | Нема |
| Знімна/незнімна батарея | знімна |
| Каретка | розбірна |
| Касета / трищітка | 1-швидкісна тріскачка |
| Категорія велосипеду | Електровелосипеди |
| Материал изготовления | Алюмiнiй |
| Материал рамы | AL |
| Модель велосипеда | eELDORADO |
| Напряжение | 48 B |
| Наявність крила | з крилом St |
| Педалі | Пластик |
| Передній перемикач | Немає |
| Покришки | 18" x 2,125, Kenda |
| Потужність мотору | 500 Вт |
| Підсидільний штир | 27,2 мм |
| Ростовка рами | рама- 15 " |
| Рульова колонка | 25,4мм |
| Рівні асистування педалюванню | Нет |
| Рік | 2025 |
| Сила тока | 22 А |
| Система асистування педалюванню | Є |
| Пол | Універсальний |
| Сторона приводу | задній |
| Тип акумулятора (батареї) | літій-іонний |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип втулки | DD тріскачка |
| Тип кріплення батареї | з кріпленням на підседельний штир |
| Тип мотора | редукторний |
| Тип разъемов | невологозахищені роз'єми |
| Шатуни | Сталь |