23 615,17 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Formula |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 7.5 А*г |
| Багажник | з багажником задн St |
| Бренд велосипеда | Formula |
| Вага велосипедиста | 100 кг |
| Вилка | Амортизаційна, cталь |
| Винос | Високоміцна сталь, довжина: 80 мм, RUIAN RA-512 |
| Втулка передня | Високоміцна сталь, 36H, 14G, SF-HB03F |
| Тормоз | Алюмiнiй, H- 110мм, YINGXING YX-C228 |
| Гарантія | 10 років на раму, 1 рік на обладнання |
| Дополнительно | крила, крило пер., крило зад., підніжка |
| Диаметр колеса | 26 " |
| Рост велосипедиста | 168 - 178 см |
| Каретка | Картридж, XuHua XH-08A |
| Касета / трищітка | TRI-DIAMOND FW-320BK, 1 швидк., 20Т |
| Категорія велосипеду | Електровелосипеди |
| Руль | Високоміцна сталь, L 650 мм, чорний, JIABAO JB-6845 |
| Цвет | Белый матовый |
| Крылья | Високоміцна сталь, HECHENG TR-TC-26065-S |
| Количество скоростей | 1 |
| Ланцюг | 102 лан., TEC C410E, 1 |
| Материал изготовления | Високоміцна сталь |
| Материал рамы | ST |
| Модель велосипеда | eOMEGA |
| Напряжение | 36 B |
| Наявність крила | з крилом St |
| Ободи | 26" х 17 мм, Алюмiнiй, подвійний протиударний, 36H, 12G, VLT HLQC-04 |
| Особливості матеріалу рами | Високоміцна сталь |
| Педалі | Алюмiнiй, TENGHUI KW-P237 |
| Покришки | 26" x 2.10, WANDA W2003 |
| Потужність мотору | 350 Вт |
| Подножка | центральна, YONGTAILONG JT-037 |
| Підсидільний штир | Високоміцна сталь, 300 мм, FUWEI SP-200 |
| Ростовка рами | рама- 18 " |
| Рульова колонка | різьбова , 1", XuHua XHF-2B-1 |
| Ручки керма | JUNTAI JT-G262 |
| Рік | 2024 |
| Пол | Унисекс |
| Сторона приводу | задній |
| Сідло | 260*180 мм, CRO 3033 |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип втулки | Vbr |
| Тип гальм | Обідні |
| Тип заднього гальма | Обідне |
| Тип кріплення батареї | з кріпл. на раму |
| Тип переднього гальма | Обідне |
| Товщина спиці | 14G |
| Шатуни | Високоміцна сталь, 36T, HAOXING HX-E-AM033 |