22 919 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dorozhnik |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 7.5 А*г |
| Багажник | з багажником задн St |
| Бренд велосипеда | Dorozhnik |
| Вага велосипедиста | 100 кг |
| Вилка | Жорстка, сталь |
| Винос | Сталь + Алюміній, довжина: 40 мм, JSH-1803 |
| Втулка задня | Високоміцна сталь, 36H, SHUNFENG SF-CT01 |
| Тормоз | Алюмiнiй, H- 110мм, YINXING YX-C227 |
| Гарантія | 10 років на раму, 1 рік на обладнання |
| Дополнительно | крила, крило пер., крило зад., підніжка |
| Диаметр колеса | 26 " |
| Рост велосипедиста | 168 - 178 см |
| Каретка | Картридж, XuHua XH-08A |
| Категорія велосипеду | Електровелосипеди |
| Руль | Високоміцна сталь, L 560 мм, СР, JIABAO JB-6824 |
| Цвет | червоно-білий |
| Крылья | Високоміцна сталь |
| Количество скоростей | 1 |
| Ланцюг | 100 лан., TEC C410E |
| Материал изготовления | Високоміцна сталь |
| Материал рамы | ST |
| Модель велосипеда | eCRYSTAL |
| Напряжение | 36 B |
| Наявність крила | з крилом Pl |
| Ободи | 26" х 17 мм, Алюмiнiй, подвійний протиударний, 36H, 12G, HLQC-04 |
| Особливості матеріалу рами | Високоміцна сталь |
| Педалі | Алюмiнiй, TENGHUI KW-P237 |
| Покришки | WANDA P1128 |
| Потужність мотору | 350 Вт |
| Подножка | центральна, YONGTAILONG JT-037 |
| Підсидільний штир | Високоміцна сталь, 300 мм, FUWEI SP-200 |
| Ростовка рами | рама- 17 " |
| Рульова колонка | різьбова , 1", XuHua XHF-2B-1 |
| Ручки керма | JT-G35 |
| Рік | 2024 |
| Пол | Унисекс |
| Сторона приводу | передній |
| Сідло | CRO 5438 |
| Тип амортизации | Жесткая |
| Тип втулки | гальмівна |
| Тип гальм | Комбіновані |
| Тип заднього гальма | Ножне |
| Тип кріплення батареї | з кріпл. на раму |
| Тип переднього гальма | Обідне |
| Шатуни | Високоміцна сталь, 36T, HAOXING HX-E-AM033 |