|
| Производитель | Formula |
| Цвет | Белый |
| Страна производитель | Украина |
| Количество скоростей | 1 |
| Пол | Для девочек |
|
| Багажник | без багажника |
| Бренд велосипеда | Formula |
| Вага велосипедиста | 35 кг |
| Вилка | Жорстка, сталь |
| Винос | Сталь + Алюміній, довжина: 40 мм |
| Втулка задня | Високоміцна сталь, гальмівна, 20H, 14G, під гайку, SHUNFENG SF-CT01 |
| Втулка передня | Високоміцна сталь, 20H, 14G, SHUNFENG HB-02F |
| Тормоз | Алюмiнiй, H- 115мм, POWER |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 місяців на обладнання |
| Дополнительно | крила, дзвоник, корзина |
| Диаметр колеса | 16 " |
| Рост велосипедиста | 97 - 122 см |
| Каретка | Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, Kenli KL-08А + 2S |
| Категорія велосипеду | Дитячі |
| Руль | Високоміцна сталь, L 500 мм, silver, VLT |
| Корзина | 185*140*120 мм, VLT малиновий |
| Крылья | Пластик, VLT FRK |
| Ланцюг | 72 лан., VLT |
| Материал рамы | AL |
| Модель велосипеда | CREAM |
| Наявність крила | з крилом Pl |
| Ободи | 16" х 22 мм, Алюмiнiй, одностінний, 20H, 14G, VLT . |
| Особливості матеріалу рами | Алюмінієва, полегшена |
| Педалі | Пластик, YesFree без модели |
| Покришки | 16" x 1,95, WANDA P1023 (W-quality) |
| Підсидільний штир | Високоміцна сталь, 27.2 мм х 220 мм, без замка |
| Ростовка рами | рама- 8.5 " |
| Рульова колонка | різьбова , 1", VLT QLP-24 |
| Ручки керма | Гріпси |
| Рік | 2025 |
| Сідло | 210*150 мм, CREAM |
| Тип амортизации | Жесткая |
| Тип втулки | гальмівна |
| Тип гальм | Комбіновані |
| Тип заднього гальма | Ножне |
| Шатуни | Високоміцна сталь, під квадрат, 32T, WHEEL TOP SPF4H-KT |