5 385,75 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Formula |
| Страна производитель | Украина |
| Количество скоростей | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Багажник | без багажника |
| Бренд велосипеда | Formula |
| Вага велосипедиста | 35 кг |
| Вилка | Жорстка, сталь |
| Винос | Сталь + Алюміній, довжина: 40 мм |
| Втулка задня | Високоміцна сталь, гальмівна, 28H, 14G, під гайку, SHUNFENG SF-CT01 |
| Втулка передня | Високоміцна сталь, 28H, 14G, SHUNFENG HB-02F |
| Тормоз | Алюмiнiй, H- 115мм, POWER |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 місяців на обладнання |
| Дополнительно | крила, дзвоник, корзина |
| Диаметр колеса | 18 " |
| Рост велосипедиста | 107 - 132 см |
| Каретка | Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, Kenli KL-08А + 2S |
| Категорія велосипеду | Дитячі |
| Руль | Високоміцна сталь, L 520 мм, чорний, VLT |
| Цвет | чорний з червоним та жовтим |
| Корзина | 185*140*120 мм, VLT чорний |
| Крылья | Пластик, VLT FRK |
| Ланцюг | 80 лан., VLT |
| Материал изготовления | Алюмiнiй |
| Материал рамы | AL |
| Модель велосипеда | STORMER |
| Наявність крила | з крилом Pl |
| Ободи | 18" Алюмiнiй, одностінний, 28H, 14G, VLT |
| Особливості матеріалу рами | Алюмінієва, полегшена |
| Покришки | 18" x 1,95, WANDA P1023 |
| Підсидільний штир | Високоміцна сталь, 250 мм |
| Ростовка рами | рама- 9 " |
| Рульова колонка | різьбова , 1", VLT QLP-24 |
| Рік | 2025 |
| Пол | Універсальний |
| Сідло | 210*150 мм, STORMER |
| Тип амортизации | Жесткая |
| Тип втулки | гальмівна |
| Тип гальм | Комбіновані |
| Тип заднього гальма | Ножне |
| Товщина спиці | 14G |
| Шатуни | Високоміцна сталь, під квадрат, 32T, WHEEL TOP SPF4H-KT |