|
| Производитель | Formula |
| Цвет | Зелёный |
| Страна производитель | Украина |
|
| Багажник | без багажника |
| Бренд велосипеда | Formula |
| Вага велосипедиста | 100 кг |
| Вилка | Амортизаційна, cталь |
| Винос | Алюмiнiй, довжина: 60 мм, JIASHIHE JSH-306 |
| Втулка задня | Алюмiнiй, DD касета, 36H, WANGZHEN 282RB |
| Втулка передня | Алюмiнiй, 36H, 14G, WANGZHEN 282FBQ |
| Втулки | Алюміній, кулькові підшипники, 14G 36H, передній ексцентрик |
| Тормоз | механічні, 160мм, YINXING DB-01 |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 місяців на обладнання |
| Дополнительно | підніжка |
| Диаметр колеса | 26 " |
| Задній перемикач | L-TWOO RD-V5008-M, 8 швидк. |
| Рост велосипедиста | 148 - 158 см |
| Каретка | Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, XuHua XH-08A |
| Касета / трищітка | SUNSHINE CS-HR8-36, 8 швидк., 11-36Т |
| Категорія велосипеду | Підлітковий |
| Руль | Високоміцна сталь, L 600 мм, чорний (матовий), RUIAN T-02 |
| Код Цвета HTML | #008000 |
| Количество скоростей | 8 шв. |
| Ланцюг | 114 лан., TEC C-8 |
| Материал изготовления | Алюмiнiй |
| Материал рамы | AL |
| Модель велосипеда | ZEPHYR 3.0 |
| Наявність крила | без крил |
| Ободи | 26" Алюмiнiй, подвійний протиударний, 36H, 14G, VLT GA18 |
| Особливості матеріалу рами | Алюмінієва, полегшена |
| Педалі | Алюмiнiй, TENGHUI KW-P236 |
| Передній перемикач | Немає |
| Покришки | 26" x 2.1, COMPASS W3104, 30 tpi |
| Подножка | бокова |
| Підсидільний штир | Високоміцна сталь, 27.2 мм х 300 мм, без замка, FUWEI SP-200 |
| Ростовка рами | рама- 14 " |
| Рульова колонка | безрізьбова , 1-1/8", XINJIN D13 |
| Ручки керма | JUNTAI JT-G262 |
| Ручки перемикання | Манетка прав. L-TWOO SL-V5008-8W, 8 |
| Рік | 2024 |
| Сідло | CRO 2363 |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип втулки задней | DD |
| Тип гальм | Дискові |
| Тип заднього гальма | Дискове механічне |
| Тип переднього гальма | Дискове механічне |
| Тип рами | Хардтейл |
| Шатуни | Високоміцна сталь, 36T, HX XH-E-AM038-2 |