12 590,83 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dorozhnik |
| Цвет | Красный |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Багажник | з багажником задн St |
| Бренд велосипеда | Dorozhnik |
| Вага Нетто | 15 кг |
| Вага велосипедиста | 100 кг |
| Вилка | Амортизаційна, сталь+алюміній |
| Винос | Сталь + Алюміній, довжина: 60 мм, JSH-1803 |
| Втулка задня | Алюмiнiй, 36H, 14G, SHIMANO NEXUS Inter-3 |
| Втулка передня | Високоміцна сталь, 36H, 14G, SHUNFENG SF-HB03F |
| Втулки | сталь, кулькові підшипники 14G 36H |
| Тормоз | Алюмiнiй, H- 110мм, YINXING YX-C227 |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 місяців на обладнання |
| Дополнительно | крила, крило пер., крило зад., підніжка, дзвоник |
| Диаметр колеса | 26 " |
| Задній перемикач | Shimano Nexus 3 |
| Рост велосипедиста | 168 - 178 см |
| Каретка | Картридж, XuHua XH-08A |
| Касета / трищітка | Нет |
| Категорія велосипеду | З уцінкою |
| Руль | Високоміцна сталь, L 590 мм, СР, VLT LUX / FE/ RETRO |
| Код Цвета HTML | #ff0000 |
| Крылья | Високоміцна сталь, RUBY |
| Количество скоростей | 3 шв. |
| Ланцюг | 98 лан., КМС S-1RB (anti rust) |
| Материал изготовления | Алюмiнiй |
| Материал рамы | AL |
| Модель велосипеда | RUBY PH |
| Наявність крила | з крилом St |
| Ободи | 26" Алюмiнiй, подвійний протиударний, 36H, 14G, HLQC-04 |
| Особливості матеріалу рами | Алюмінієва, полегшена |
| Педалі | Алюмiнiй, Feimin FP-960 |
| Передній перемикач | Shimano Nexus 3 |
| Покришки | WANDA P1128 |
| Подножка | центральна, FLTD -08 |
| Підсидільний штир | Високоміцна сталь, 300 мм, FUWEI SP-200 |
| Ростовка рами | рама- 17 " |
| Рульова колонка | 1-1/8", XuHua XHF-6F |
| Ручки керма | JT-G35 |
| Ручки перемикання | SHIMANO SL-3S42E, 3 |
| Рік | 2024 |
| Сідло | CRO 5438 |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип втулки задней | планетарна |
| Тип гальм | Комбіновані |
| Тип заднього гальма | Ножне |
| Тип переднього гальма | Обідне |
| Тип рами | Ригід |
| Шатуни | Високоміцна сталь, 36T, HAOXING HX-E-AM033 |