7 661,22 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dorozhnik |
| Цвет | Черный |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Багажник | з багажником задн St |
| Бренд велосипеда | Dorozhnik |
| Вага Нетто | 16 кг |
| Вага велосипедиста | 100 кг |
| Вилка | Жорстка, сталь |
| Винос | Сталь + Алюміній, довжина: 40 мм, JSH-1803 |
| Втулка задня | Високоміцна сталь, 36H, SHUNFENG SF-CT01 |
| Втулка передня | Високоміцна сталь, 36H, 14G, HB-03 |
| Втулки | сталь, кулькові підшипники 14G 36H |
| Тормоз | Алюмiнiй, H- 110мм, YINXING YX-C227 |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 місяців на обладнання |
| Дополнительно | крила, крило пер., крило зад., підніжка, дзвоник, корзина |
| Диаметр колеса | 26 " |
| Задній перемикач | - |
| Рост велосипедиста | 168 - 178 см |
| Каретка | Картридж, XuHua XH-08A |
| Касета / трищітка | Нет |
| Категорія велосипеду | З уцінкою |
| Руль | Високоміцна сталь, L 560 мм, СР, JIABAO JB-6824 |
| Код Цвета HTML | #000000 |
| Корзина | 340*260*270 мм, TEN 019, коричневий; silver |
| Крылья | Високоміцна сталь, CRYSTAL |
| Количество скоростей | 1 шв. |
| Ланцюг | 100 лан., TEC C410E |
| Материал изготовления | Високоміцна сталь |
| Материал рамы | ST |
| Модель велосипеда | CRYSTAL |
| Наявність крила | з крилом St |
| Ободи | 26" Алюмiнiй, подвійний протиударний, 36H, 14G, HLQC-04 |
| Особливості матеріалу рами | Високоміцна сталь |
| Педалі | Пластик, TENGHUI KW-P227 |
| Передній перемикач | Немає |
| Покришки | WANDA P1128 |
| Подножка | центральна, YONGTAILONG JT-037 |
| Підсидільний штир | Високоміцна сталь, 300 мм, FUWEI SP-200 |
| Ростовка рами | рама- 17 " |
| Рульова колонка | різьбова , 1", XHF-2B-1 |
| Ручки керма | JT-G35 |
| Ручки перемикання | Нема |
| Рік | 2024 |
| Сідло | CRO 5438 |
| Тип амортизации | Жесткая |
| Тип втулки задней | гальмівна |
| Тип гальм | Комбіновані |
| Тип заднього гальма | Ножне |
| Тип переднього гальма | Обідне |
| Тип рами | Ригід |
| Шатуни | Високоміцна сталь, 36T, HAOXING HX-E-AM033 |