8 796,48 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dorozhnik |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Багажник | з багажником задн St |
| Бренд велосипеда | Dorozhnik |
| Вага велосипедиста | 100 кг |
| Вилка | Жорстка, сталь |
| Винос | Сталь + Алюміній, довжина: 60 мм, JSH-1803 |
| Втулка задня | Високоміцна сталь, гальмівна, 36H, 14G, VELOSTEEL |
| Втулка передня | Високоміцна сталь, 36H, 14G, SHUNFENG SF-HB03F |
| Втулки | сталь, кулькові підшипники 14G 36H |
| Тормоз | Алюмiнiй, H- 110мм, YINXING YX-C227 |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 місяців на обладнання |
| Дополнительно | крила, крило пер., крило зад., підніжка, дзвоник, корзина |
| Диаметр колеса | 28 " |
| Задній перемикач | Нема |
| Рост велосипедиста | 178 - 185 см |
| Каретка | Картридж, XuHua XH-08A |
| Касета / трищітка | Нет |
| Категорія велосипеду | Міський |
| Руль | Високоміцна сталь, L 590 мм, СР, VLT LUX / FEMALE/ RETRO |
| Код Цвета HTML | #008000 |
| Корзина | 340*260*270 мм, TEN 019, коричневий; silver |
| Крылья | Високоміцна сталь |
| Количество скоростей | 1 шв. |
| Ланцюг | 106 лан., KMC S-1, 1 |
| Материал изготовления | Високоміцна сталь |
| Материал рамы | ST |
| Модель велосипеда | RETRO |
| Наявність крила | з крилом St |
| Ободи | 28" х 17 мм, Алюмiнiй, подвійний протиударний, 36H, 14G, RACE HLQC-04 |
| Особливості матеріалу рами | Високоміцна сталь |
| Педалі | Алюмiнiй, Feimin FP-960 |
| Передній перемикач | Немає |
| Покришки | 28" x 45C, WANDA W2121 |
| Подножка | центральна, FLTD -08 |
| Підсидільний штир | Високоміцна сталь, 300 мм, FUWEI SP-200 |
| Ростовка рами | рама- 19 " |
| Рульова колонка | різьбова , 1", XHF-2B-1 |
| Ручки керма | JT-G35 |
| Ручки перемикання | Нема |
| Рік | 2024 |
| Сідло | CRO 5438 |
| Тип амортизации | Жесткая |
| Тип втулки задней | Velosteel |
| Тип гальм | Комбіновані |
| Тип заднього гальма | Ножне |
| Тип переднього гальма | Обідне |
| Тип рами | Ригід |
| Шатуни | Високоміцна сталь, 36T, HAOXING HX-E-AM033 |