12 590,83 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dorozhnik |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Багажник | сталевий, вантажопід'ємність 15кг |
| Бренд велосипеда | Dorozhnik |
| Вага велосипедиста | до 110 кг |
| Вилка | сталь, жорстка |
| Втулки | сталь, кулькові підшипники 14G 36H |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 міс. на обладнання, діє мережа сервісних центрів |
| Дополнительно | повнорозмірні брудозахисні крила, підніжка |
| Диаметр колеса | 26 " |
| Задній перемикач | Shimano Nexus 3 |
| Рост велосипедиста | 155-170см |
| Каретка | Картридж, з пило-вологозахистом |
| Касета / трищітка | Нет |
| Категорія велосипеду | Міський |
| Руль | сталь, хромований, 560мм |
| Код Цвета HTML | #0000ff |
| Количество скоростей | 3 шв. |
| Материал изготовления | Алюмiнiй |
| Материал рамы | Алюміній, полегшенна |
| Мoдель | RUBY |
| Модель велосипеда | RUBY PH |
| Ободи | Двостінний, алюмінієвий протиударний обід 14G 36H |
| Педалі | HF, алюмінієві, дорожні |
| Покришки | Wanda 26*2.0, дорожній протектор |
| Ростовка рами | рама- 17 " |
| Ручки керма | гума |
| Ручки перемикання | Shimano Nexus 3 (гріпшифт) |
| Рік | 2022 SHIMANO NEXUS |
| Сідло | комфортне з пружинами |
| Тип амортизации | Жесткая |
| Тип втулки задней | планет. |
| Тип заднього гальма | Ножне |
| Тип переднього гальма | Обідне |
| Тип рами | Ригід |