9 531,81 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dorozhnik |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Багажник | сталевий, вантажопід'ємність 15кг |
| Бренд велосипеда | Dorozhnik |
| Вага велосипедиста | 100 кг |
| Вилка | cталь |
| Винос | Сталь + Алюміній, довжина: 60мм, JSH-1803 |
| Втулка задня | Високоміцна сталь, Vbr, 36H, 14G, HB-03 |
| Втулка передня | Високоміцна сталь, 36H, 14G, SHUNFENG SF-HB03F |
| Втулки | сталь, кулькові підшипники 14G 36H |
| Тормоз | Алюмiнiй, YINXING YX-C228 |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 місяців на обладнання |
| Дополнительно | крила, крило пер., крило зад., підніжка, дзвоник |
| Диаметр колеса | 26 " |
| Задній перемикач | SHIMANO RD-TX800, 7 швидк. |
| Рост велосипедиста | 168 - 178 см |
| Каретка | Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, XuHua XH-08A |
| Касета / трищітка | SHIMANO TZ-500, 7 швидк., 14-28Т |
| Категорія велосипеду | Міський |
| Руль | Високоміцна сталь, L590мм, СР, VLT LUX / FE/ RETRO |
| Код Цвета HTML | #ff0000 |
| Крылья | Високоміцна сталь, RUBY |
| Количество скоростей | 7 шв. |
| Ланцюг | 116 лан., КМС Z7 RB (anti rust), 7 |
| Материал изготовления | Алюмiнiй |
| Материал рамы | Алюминий |
| Мoдель | RUBY |
| Ободи | 26" Алюмiнiй, подвійний протиударний, 36H, 14G, Henli HL20DC-B |
| Особливості матеріалу рами | Алюмінієва, полегшена |
| Педалі | Алюмiнiй, Feimin FP-960 |
| Покришки | 26" WANDA P1128-03 (W-quality) |
| Призначення велосипеду | По місту |
| Подножка | центральна, QISHUN QS-014 |
| Підсидільний штир | Високоміцна сталь, 300мм, FUWEI SP-200 |
| Ростовка рами | рама- 17 " |
| Рульова колонка | 1-1/8", XuHua XHF-6F |
| Ручки керма | JT-G35 |
| Ручки перемикання | Грипшифт прав. SHIMANO SL-RS35, 7 |
| Рік | 2022 |
| Сідло | CRO 5438 |
| Тип втулки задней | Vbr |
| Тип гальм | Обідні |
| Тип заднього гальма | Обідне |
| Тип переднього гальма | Обідне |
| Тип рами | Ригід |
| Шатуни | Високоміцна сталь, 36T, HAOXING HX-E-AM033 |