14 375,38 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dorozhnik |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Фиолетовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Багажник | с багажником зад AI, с крылом St |
| Бренд велосипеда | Dorozhnik |
| Вага велосипедиста | 100 кг |
| Вилка | cталь |
| Винос | Сталь + Алюміній, довжина: 60 мм, JSH-1803 |
| Втулка задня | 36H, 14G, FALCON I3-B |
| Втулка передня | Високоміцна сталь, 36H, 14G, SHUNFENG SF-HB03F |
| Втулки | Планетарная Faclon 3 скорости |
| Тормоз | Алюмiнiй, YINXING YX-C228 |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 місяців на обладнання |
| Дополнительно | крила, крило пер., крило зад., підніжка, дзвоник |
| Диаметр колеса | 28 " |
| Задній перемикач | Falcon 3 |
| Рост велосипедиста | 178 - 185 см |
| Каретка | Картридж, XuHua XH-08A |
| Касета / трищітка | сталь, шариковые подшипники 14G 36H |
| Категорія велосипеду | Міський |
| Руль | Високоміцна сталь, L 590 мм, СР, VLT LUX / FE/ RETRO |
| Код Цвета HTML | #800080 |
| Крылья | Високоміцна сталь, SAPPHIRE |
| Количество скоростей | 3 шв. |
| Ланцюг | 102 лан., КМС S-1RB (anti rust) |
| Материал изготовления | Алюмiнiй |
| Материал рамы | Алюминий |
| Мoдель | SAPPHIRE |
| Модель велосипеда | SAPPHIRE |
| Наявність крила | з крилом St |
| Ободи | 28" Алюмiнiй, подвійний протиударний, 36H, 14G, Henli HL20DC-B |
| Особливості матеріалу рами | Алюмінієва, полегшена |
| Педалі | Алюмiнiй, Feimin FP-960 |
| Покришки | 28" x 1.75, WANDA P1434 |
| Подножка | центральна, YONGTAILONG YC-A-012 |
| Підсидільний штир | Алюмiнiй, 300 мм, JIASHIHE JSH-332 |
| Ростовка рами | рама- 19 " |
| Рульова колонка | 1-1/8", XuHua XHF-6F |
| Ручки керма | JT-G35 |
| Ручки перемикання | Ручка переключения прав. MLG-68, 3 |
| Рік | 2022 |
| Сідло | CRO 5438 |
| Тип амортизации | Жесткая |
| Тип втулки задней | планет. |
| Тип гальм | Обідні |
| Тип заднього гальма | Обідне |
| Тип переднього гальма | Обідне |
| Тип рами | Ригід |
| Шатуни | Високоміцна сталь, 36T, HAOXING HX-E-AM033 |