26 707 ₴

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEON |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Руль | Алюмiнiй, L 720 мм, чорний, UNO HB-RB12L |
| Багажник | без багажника |
| Вилка | алюміній, travel-100мм. SUNTOUR SF15-XCR32-AIR-LOR-DS-29-100-15QLC32 |
| Каретка | PROWHEEL PW-BB73+ |
| Диаметр колеса | 29 " |
| Материал изготовления | Алюмiнiй |
| Рост велосипедиста | 185 - 193 см |
| Количество скоростей | 10 шв. |
| Материал рамы | Алюминий |
| Тип амортизации | AM Hydraulic lock out |
| Тип вилки | AM Hydraulic lock out |
| Мoдель | TN-50 |
| Втулки | ARC MT-005F, 32H алюміній, пром. підшипник, під 15мм вісь |
| Модель велосипеда | TN-50 |
| Бренд велосипеда | Leon |
| Код Цвета HTML | #808080 |
| Тип втулки задней | HDD |
| Тип рами | Хардтеил |
| Тип гальм | Дискові |
| Тормоз | гидравл., 160мм, Tektro HD-M285 |
| Ободи | 29" х 24 мм, Алюмiнiй, подвійний протиударний, 32H, 14G, JHT HLQX-15 |
| Підсидільний штир | Алюмiнiй, 31,6 мм х 350 мм, без замка, "UNO" SP-620 |
| Ланцюг | 116 лан., КМС X10R, 10 |
| Вага велосипедиста | 100 кг |
| Рульова колонка | безрізьбова , 1-1/8" - 1-1/2", NECO H383AE+C371F |
| Ручки керма | HUALONG HL-G316 |
| Винос | Алюмiнiй, довжина: 50 мм, ZOOM TDS-D611-8FOV/ISO-M |
| Втулка задня | Алюмiнiй, 32H, 14G, пром. підшипник, ARC MT-005R |
| Втулка передня | Алюмiнiй, 32H, 14G, пром. підшипник, ARC MT-005F-15 |
| Ростовка рами | рама- 21 " |
| Педалі | AL |
| Ручки перемикання | Манетка прав. MICROSHIFT SL-M9505-R, 10 |
| Касета / трищітка | MICROSHIFT CS-H104, 10 швидк., 11-48Т |
| Покришки | 29" x 2.20, MAXXIS IKON |
| Рік | 2022 |
| Сідло | YBT-K050 |
| Тип заднього гальма | Дискове гідравлічне |
| Задній перемикач | MICROSHIFT RD-M6205GM, 10 швидк. |
| Особливості матеріалу рами | Алюмінієва, полегшена |
| Шатуни | 36T, PROWHEEL CHARM-FD04S-TT |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 місяців на обладнання |
| Категорія велосипеду | Гірський |
| Тип переднього гальма | Дискове гідравлічне |
| Наявність крила | без крил |
| Товщина шприхи | 14G |