5 979,15 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Space |
| Цвет | Серый |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Багажник | з багажником задн St |
| Бренд велосипеда | SPACE |
| Вага велосипедиста | 35 кг |
| Вилка | Жорстка, сталь |
| Винос | Високоміцна сталь, довжина: 60 мм, SKYS/Weiyi |
| Втулка задня | Високоміцна сталь, гальмівна, 28H, 14G, під гайку, SKYS/Dachang Skys |
| Втулка передня | Високоміцна сталь, 28H, 14G, з QR, Shibo 012F |
| Втулки | сталь, кулькові підшипники, 14G 28H, задня тормозна |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дополнительно | крила, крило пер., крило зад., підніжка, дзвоник |
| Диаметр колеса | 20 " |
| Задній перемикач | Нема |
| Рост велосипедиста | 122 - 152 см |
| Каретка | Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, SKYS Wangtingtian |
| Касета / трищітка | Нема |
| Категорія велосипеду | Складаний |
| Руль | Високоміцна сталь, L 600 мм, чорний, SKYS/Weiyi MD-S302 |
| Код Цвета HTML | #808080 |
| Крылья | Високоміцна сталь, Jingxi Skys |
| Количество скоростей | 1 шв. |
| Ланцюг | 90 лан., SKYS/Xinmeiya Skys, 1 |
| Материал изготовления | Високоміцна сталь |
| Материал рамы | ST |
| Модель велосипеда | COMET |
| Наявність крила | з крилом St |
| Ободи | 20" х 19 мм, Алюмiнiй, 28H, 14G, SKYS/Jinmawang |
| Особливості матеріалу рами | Високоміцна сталь |
| Педалі | Пластик, Feimin FP-836 |
| Подножка | центральна, Changyu -050 Skys |
| Підсидільний штир | Високоміцна сталь, 25,4 мм х 350 мм, без замка, Zhenming |
| Ростовка рами | рама- 14 " |
| Рульова колонка | різьбова , 1", SKYS/Mitchell QLP-3 |
| Ручки керма | Гріпси SKYS/Tongda TG-G07 |
| Ручки перемикання | Нема |
| Рік | 2024 |
| Сідло | 245*210 мм, SKYS/Huabei AZ-018A |
| Тип амортизации | Жесткая |
| Тип втулки задней | гальмівна |
| Тип гальм | Комбіновані |
| Тип заднього гальма | Ножне |
| Тип переднього гальма | Нема |
| Тип рами | Ригід |
| Шатуни | Високоміцна сталь, під квадрат, 38T, Gaten C101 |