4 520,16 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Formula |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Розовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Багажник | без багажника |
| Бренд велосипеда | Formula |
| Вага велосипедиста | 35 кг |
| Вилка | Жорстка, сталь |
| Винос | Сталь + Алюміній, довжина: 20 мм, VLT |
| Втулка задня | Високоміцна сталь, Vbr 1ск тріскачка, 28H, SHUNFENG SF-HB05R |
| Втулка передня | Високоміцна сталь, 28H, 14G, SHUNFENG HB-02F |
| Втулки | сталь 14G 28H/сталь 14G 28H – 1шв тріскачка |
| Тормоз | Алюмiнiй, H- 115мм, POWER |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 місяців на обладнання |
| Дополнительно | крила, дзвоник, корзина |
| Диаметр колеса | 18 " |
| Задній перемикач | Нема |
| Рост велосипедиста | 107 - 132 см |
| Каретка | Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, Kenli KL-16B + 2S |
| Касета / трищітка | SHUNFENG SF-FW09, 1 швидк., 20Т |
| Категорія велосипеду | Дитячий |
| Руль | Високоміцна сталь, L 520 мм, silver, VLT |
| Код Цвета HTML | #ffc0cb |
| Корзина | 185*140*120 мм, VLT малиновий |
| Крылья | Пластик, VLT FRK |
| Количество скоростей | 1 шв. |
| Ланцюг | 82 лан., VLT |
| Материал изготовления | Високоміцна сталь |
| Материал рамы | ST |
| Модель велосипеда | CHERRY |
| Наявність крила | з крилом Pl |
| Ободи | 18" х 23 мм, Алюмiнiй, одностінний, 28H, 14G, VLT |
| Особливості матеріалу рами | Високоміцна сталь |
| Педалі | YesFree без модели |
| Передній перемикач | Немає |
| Покришки | 18" x 1,95, WANDA P1023 |
| Підсидільний штир | Високоміцна сталь, 220 мм, VLT |
| Ростовка рами | рама- 9 " |
| Рульова колонка | різьбова , 1", VLT QLP-24 |
| Ручки керма | Гріпси |
| Ручки перемикання | Нема |
| Рік | 2024 |
| Сідло | CHERRY |
| Тип амортизации | Жесткая |
| Тип втулки задней | Vbr |
| Тип гальм | Обідні |
| Тип заднього гальма | Обідне |
| Тип переднього гальма | Обідне |
| Тип рами | Ригід |
| Шатуни | Високоміцна сталь, під квадрат, 36T, WHEEL TOP SPF4H-KT |