|
| Производитель | Formula |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Белый |
|
| Багажник | без багажника |
| Бренд велосипеда | Formula |
| Вага велосипедиста | 35 кг |
| Вилка | Жорстка, сталь |
| Винос | Сталь + Алюміній, довжина: 20 мм |
| Втулка задня | Високоміцна сталь, Vbr 1ск тріскачка, 28H, SHUNFENG SF-HB05R |
| Втулка передня | Високоміцна сталь, 28H, 14G, SHUNFENG HB-02F |
| Втулки | сталь 14G 28H/сталь 14G 28H – 1шв тріскачка |
| Тормоз | Алюмiнiй, H- 115мм, POWER |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 місяців на обладнання |
| Дополнительно | дзвоник |
| Диаметр колеса | 18 " |
| Задній перемикач | Нема |
| Рост велосипедиста | 107 - 132 см |
| Каретка | Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, Kenli KL-08А + 2S |
| Касета / трищітка | SHUNFENG SF-FW09, 1 швидк., 20Т |
| Категорія велосипеду | Дитячий |
| Руль | Високоміцна сталь, L 520 мм, чорний, VLT |
| Код Цвета HTML | #ffffff |
| Количество скоростей | 1 шв. |
| Ланцюг | 82 лан., VLT |
| Материал изготовления | Алюмiнiй |
| Материал рамы | AL |
| Модель велосипеда | SLIM |
| Наявність крила | без крил |
| Ободи | 18" Алюмiнiй, одностінний, 28H, 14G, VLT |
| Особливості матеріалу рами | Алюмінієва, полегшена |
| Педалі | пластикові платформи на кульковому підшипнику |
| Передній перемикач | Немає |
| Покришки | 18" x 1,95, WANDA P1023 |
| Підсидільний штир | Високоміцна сталь, 250 мм |
| Ростовка рами | рама- 9 " |
| Рульова колонка | різьбова , 1", VLT QLP-24 |
| Ручки керма | гума |
| Ручки перемикання | Нема |
| Рік | 2024 |
| Сідло | SLIM |
| Тип амортизации | Жесткая |
| Тип втулки задней | Vbr |
| Тип гальм | Обідні |
| Тип заднього гальма | Обідне |
| Тип переднього гальма | Обідне |
| Тип рами | Ригід |
| Шатуни | Високоміцна сталь, під квадрат, 36T, WHEEL TOP SPF4H-KT |