67 570 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OKAI |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Дистанция пробега | 100 км |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Максимальная скорость | 25 км/ч |
| Мощность электродвигателя | 550 Вт |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Вес | 23 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид товара | Електровелосипед |
| Тормоз | Гідравлічні |
| Диаметр колеса | 28" |
| Додаткові характеристики | Передній та задній ліхтарі, управління через додаток, подвійна тормозна система, LED-дисплей |
| Емкость батареи | 9,6 Ah |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал | Авіаційний алюмінієвий сплав серії 6000 |
| Мoдель | EB60 |
| Номінальна напруга двигуна | 42 V |
| Номинальный ток | 2 A |
| Особенности | керування через додаток, NFC-доступ |
| Назначение | Для взрослых |
| Размер в разложенном виде | 1820,9 х 1086,1 х 670 мм |
| Размер в упаковке | 1700 × 890 × 280 мм |
| Розташування акумулятору | В рамі |
| Расположение двигателя | Заднє мотор-колесо |
| Сиденье | Із сидінням |
| Температура використання | -25 ...+60 °C |
| Тип акумулятору | Літій-іонний |