15 944 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OKAI |
| Диаметр колеса | 203 мм |
| Дистанция пробега | 25 км |
| Максимальная скорость | 25 км/ч |
| Размер в разложенном виде | 928 мм x 510 мм x 1095 мм |
| Размер в сложенном виде | 928 мм x 510 мм x 510 мм |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Вес | 13.5 кг |
| Максимальная нагрузка | 75 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид товара | Електросамокат |
| Возрастная группа | От 14 лет |
| Тормоз | Задні: механічні барабанні + електронні гальма |
| Емкость батареи | 5.2 Ah |
| Зріст драйвера | 120–200 см |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Ландшафт | Рівнинна місцевість |
| Максимальний кут підйому | 10° |
| Материал | Q235 Проста вуглецева конструкційна сталь |
| Материал сиденья | Без сидіння |
| Мoдель | ES50C Zippy |
| Номінальна напруга двигуна | 36 |
| Номинальный ток | 1,5 A |
| Назначение | Для дорослих і підлітків |
| Сиденье | Без сидіння |
| Температура використання | 0 ~ +40℃ |
| Температура зберігання | -20...+60℃ |
| Тип акумулятору | Літій-іонний |
| Тип двигателя | Безщітковий безредукторний двигун |
| Шини | Гумові шини |