105 145 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OKAI |
| Дистанция пробега | 50 км |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Максимальная скорость | 60 км/ч |
| Мощность электродвигателя | 3000 Вт |
| Размер в разложенном виде | 1322 х 608 х 1263 мм |
| Размер в сложенном виде | 1322 х 608 х 680 мм |
| Размер в упаковке | 1339 х 305 х 775 мм |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Время зарядки | 5 час |
| Вес | 43 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид товара | Електросамокат |
| Возрастная группа | От 18 лет |
| Тормоз | Спереду: електронні гальма. Задні: дискові гальма |
| Диаметр колеса | 12" |
| Емкость батареи | 19,2 Ah |
| Зріст драйвера | 140–200 см |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Максимальний кут підйому | 35° |
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Мoдель | ES800 Panther Off-Road |
| Номінальна напруга двигуна | 52 V |
| Номинальный ток | 4 A |
| Особенности | керування через додаток, NFC-доступ |
| Назначение | Для взрослых |
| Сиденье | Без сидіння |
| Температура використання | −10...+40 °C |
| Температура зберігання | −20...+50 °C |
| Тип акумулятору | Літій-іонний |
| Тип двигателя | Безщітковий безредукторний двигун |
| Шини | Безкамерна шина |