28 150 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OKAI |
| Диаметр колеса | 254 мм |
| Емкость батареи | 10400 мА/ч |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Максимальная скорость | 25 км/ч |
| Мощность электродвигателя | 900 Вт |
| Размер в разложенном виде | 1145 х 533 х 1045 мм |
| Размер в сложенном виде | 1145 х 554 х 614мм |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Вес | 29 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид товара | Електросамокат |
| Возрастная группа | От 14 лет |
| Тормоз | Спереду: механічні барабанні гальма. Задні: механічні барабанні + електронні гальма |
| Зріст драйвера | 120–200 см |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Максимальний кут підйому | 20° |
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Мoдель | Ceetle PRO EA10C |
| Номінальна напруга двигуна | 54,6 V |
| Номинальный ток | 2 A |
| Особенности | керування через додаток, NFC-доступ |
| Назначение | Для дорослих і підлітків |
| Сиденье | Із сидінням |
| Температура використання | 0...+40 °C |
| Тип акумулятору | Літій-іонний |
| Тип двигателя | Безщітковий безредукторний двигун |
| Шини | Вакуумні шини |