20 837 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OKAI |
| Диаметр колеса | 9 мм |
| Дистанция пробега | 30 км |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Максимальная скорость | 25 км/ч |
| Мощность электродвигателя | 600 Вт |
| Размер в разложенном виде | 1085 х 450 х 1140 мм |
| Размер в сложенном виде | 1085 х 450 х 455 мм |
| Размер в упаковке | 1110 х 220 х 470 мм |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Время зарядки | 5 час |
| Вес | 15 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Амортизация | Відсутня |
| Вид товара | Електросамокат |
| Вихідна напруга зарядного пристрою | 42 В |
| Вихідний струм зарядного пристрою | 2А |
| Возрастная группа | От 14 лет |
| Вхідна напруга зарядного пристрою | 100-240 В |
| Тормоз | Спереду: електронні гальма ABS. Задні: дискові гальма |
| Гальмівний шлях | <10 м |
| Додаткові характеристики | Передній та задній ліхтарі, управління через додаток, подвійна тормозна система, LED-дисплей |
| Емкость батареи | 7,8 Ah |
| Зріст драйвера | 120–200 см |
| Комплектация | 1 х електросамокат, 1 х гайковий ключ, 1 х гвинтик, 1 х NFS ключ, 1 х зарядний пристрій, 1 х шланг для пневмопідкачування, 1 х інструкція |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Количество колес | 2 |
| Ландшафт | Рівнинна місцевість, Гірська місцевість |
| Максимальная мощность | 600Вт |
| Максимальный крутящий момент | 20Н.м |
| Максимальний кут підйому | 20° |
| Материал | Алюмінієвий сплав: 6061 |
| Материал сиденья | Без сидіння |
| Мoдель | ES10-NEON Lite |
| Номінальна напруга акумулятора | 36 V |
| Номінальна напруга двигуна | 36 |
| Номинальная мощность | 300Вт |
| Особенности | неонова підсвітка, керування через додаток, NFC-доступ |
| Назначение | Для дорослих і підлітків |
| Розташування акумулятору | У деку |
| Расположение двигателя | У деку |
| Сиденье | Без сидіння |
| Стоп-сигнал | Світло вимкнене/слабке світло блимає по черзі |
| Температура використання | 0 ~ +40℃ |
| Температура зберігання | —20 ~ +45℃ |
| Тип акумулятору | Літій-іонний |
| Тип двигателя | Безщітковий безредукторний двигун |
| Шини | Безкамерна шина |