37 052 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OKAI |
| Диаметр колеса | 254 мм |
| Дистанция пробега | 80 км |
| Емкость батареи | 14700 мА/ч |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Максимальная скорость | 32 км/ч |
| Размер в разложенном виде | 1168 x 450 x 1156 мм |
| Размер в сложенном виде | 1168 x 450 x 430 мм |
| Размер в упаковке | 1190 x 210 x 490 мм |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Время зарядки | 8 час |
| Вес | 21 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид товара | Електросамокат |
| Вихідна напруга зарядного пристрою | 54,6 В |
| Вихідний струм зарядного пристрою | 2А/3А |
| Возрастная группа | От 14 лет |
| Вхідна напруга зарядного пристрою | 100-240 В |
| Тормоз | Спереду: електронні гальма ABS. Задні: дискові гальма |
| Гальмівний шлях | <10 м |
| Додаткові характеристики | Передній та задній ліхтарі, управління через додаток, подвійна тормозна система, LED-дисплей |
| Зріст драйвера | 120–200 см |
| Комплектация | 1 х електросамокат, 1 х гайковий ключ, 1 х гвинтик, 1 х NFS ключ, 1 х насос, 1 х зарядний пристрій, 1 х шланг для пневмопідкачування, 1 х інструкція |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Количество колес | 2 |
| Ландшафт | Рівнинна місцевість, Гірська місцевість |
| Максимальная мощность | 700Вт |
| Максимальный крутящий момент | 28Н.м |
| Максимальний кут підйому | 25° |
| Материал | Алюмінієвий сплав: 6061 |
| Материал сиденья | Без сидіння |
| Мoдель | ES30-NEON PRO |
| Номінальна напруга акумулятора | 47 V |
| Номінальна напруга двигуна | 47 V |
| Номинальная мощность | 350Вт |
| Особенности | неонова підсвітка, керування через додаток, NFC-доступ |
| Назначение | Для дорослих і підлітків |
| Розташування акумулятору | У деку |
| Расположение двигателя | У деку |
| Сиденье | Без сидіння |
| Стоп-сигнал | Світло вимкнене/слабке світло блимає по черзі |
| Теги | складний |
| Температура використання | 0 ~ +40℃ |
| Температура зберігання | —20 ~ +45℃ |
| Тип акумулятору | Літій-іонний |
| Тип двигателя | Безщітковий безредукторний двигун |
| Шини | Безкамерна вакуумна шина |