7 625,19 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Formula |
| Количество скоростей | 21 |
| Пол | Унисекс |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Багажник | Нема |
| Бренд велосипеда | Formula |
| Вес Нетто Ед | кгкг |
| Вес велосипедиста | 100 кг |
| Вилка | Амортизаційна, cталь |
| Втулка задняя | Високоміцна сталь, DD, 36H, 14G, SF-H25R |
| Втулка передняя | Високоміцна сталь, 36H, 14G, SF-H25F |
| Втулки | сталь, кулькові підшипники, посилений литий фланець 14G 36H, передній ексцентрик |
| Вынос | Алюмiнiй, довжина: 80 мм, JIASHIHE JSH-306 |
| Гарантия | 10 років на раму, 18 місяців на обладнання |
| Год | 2024 |
| Диаметр колеса | "" |
| Дополнительно | крила, крило пер., крило зад., підніжка |
| Задний переключатель | SHIMANO RD-TZ500, 7 швидк. |
| Каретка | Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, XuHua XH-08A |
| Кассета/трещетка | SHIMANO TZ-500, 7 швидк., 14-28Т |
| Категория велосипеда | Гірський |
| Код Цвета HTML | #808080 |
| Крылья | Пластик, VLT JT-007-3A |
| Материал изготовления | Високоміцна сталь |
| Модель велосипеда | DRIFT |
| Наличие багажника | без багажника |
| Наличие крыла | з крилом Pl |
| Обод | 26" Алюмiнiй, подвійний протиударний, 36H, 14G, VLT GA18 |
| Особенности материала рамы | Високоміцна сталь |
| Педали | Пластик |
| Передний переключатель | L-twoo FD-V4008-H |
| Подножка | бокова |
| Подседельный штырь | Високоміцна сталь, 300 мм, FUWEI SP-200 |
| Покрышки | 26" x 2.10, WANDA W2003 |
| Предназначение велосипеда | Всюди |
| Рост велосипедиста | 160-180см |
| Ростовка рамы | рама-"" |
| Рулевая колонка | безрізьбова , 1-1/8", XuHua XHF-13 |
| Руль | Високоміцна сталь, L 680 мм, чорний (матовий), RUIAN T-02 |
| Ручки переключения | Моноблоки L-TWOO ST-TX4007, 21 |
| Ручки руля | JUNTAI JT-G262 |
| Седло | 280*160 мм |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип втулки задней | DD тріскачка |
| Тип заднего тормоза | Дискове механічне |
| Тип переднего тормоза | Дискове механічне |
| Тип рамы | Хардтейл |
| Тип тормоза | Дискові |
| Тормоза | механічні, 160мм, YINXING DB-01 |
| Цвет | срiблястий (матовий) |
| Цепь | 110 лан., TEC C-8, 7 |
| Шатуны | Високоміцна сталь, під квадрат, 24-34-42Т, XH-B-AM012 |