|
| Производитель | Formula |
| Количество скоростей | 7 |
| Пол | Унисекс |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Красный |
|
| Багажник | Нема |
| Бренд велосипеда | Formula |
| Вес Нетто Ед | кгкг |
| Вес велосипедиста | 70 кг |
| Вилка | Жорстка, сталь |
| Втулка задняя | Високоміцна сталь, DD, 36H, 14G, SF-H25R |
| Втулка передняя | Високоміцна сталь, 36H, 14G, SF-H25F |
| Втулки | сталь, кулькові підшипники 14G 36H, передній ексцентрик |
| Вынос | Високоміцна сталь, довжина: 60 мм, RUIAN RA-512 |
| Гарантия | 10 років на раму, 18 місяців на обладнання |
| Год | 2024 |
| Диаметр колеса | "" |
| Дополнительно | крила, крило пер., крило зад., підніжка |
| Задний переключатель | SHIMANO RD-TZ500, 7 швидк. |
| Каретка | Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, XuHua XH-08A |
| Кассета/трещетка | SHIMANO TZ-500, 7 швидк., 14-28Т |
| Категория велосипеда | Підлітковий |
| Код Цвета HTML | #ff0000 |
| Крылья | Пластик, VLT JT-007-3A |
| Материал изготовления | Високоміцна сталь |
| Модель велосипеда | FOREST |
| Наличие багажника | без багажника |
| Наличие крыла | з крилом Pl |
| Обод | 24" Алюмiнiй, подвійний протиударний, 36H, 14G, GA18 |
| Особенности материала рамы | Високоміцна сталь |
| Педали | Пластик |
| Передний переключатель | Немає |
| Подножка | бокова |
| Подседельный штырь | Високоміцна сталь, 300 мм, FUWEI SP-200 |
| Покрышки | 24" x 1,95, WANDA W2003 |
| Рост велосипедиста | 142 - 168 см |
| Ростовка рамы | рама-"" |
| Рулевая колонка | різьбова , 1", XuHua XHF-2B-1 |
| Руль | Високоміцна сталь, L 600 мм, чорний, RUIAN RA-811 |
| Ручки переключения | Манетка прав. L-TWOO A2 SL-V4007-7W-2, 7 |
| Ручки руля | JUNTAI JT-G262 |
| Седло | CRO 2363 |
| Тип амортизации | Жесткая |
| Тип втулки задней | DD |
| Тип заднего тормоза | Дискове механічне |
| Тип переднего тормоза | Дискове механічне |
| Тип рамы | Ригід |
| Тип тормоза | Дискові |
| Тормоза | механічні, 160мм, YINXING DB-01 |
| Цепь | 108 лан., TEC C-8, 7 |
| Шатуны | Високоміцна сталь, 32T, HX HX-E-AM046 |