22 670,46 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEON |
| Количество скоростей | 10 |
| Пол | Унисекс |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Багажник | Нема |
| Бренд велосипеда | Leon |
| Вес Нетто Ед | кгкг |
| Вес велосипедиста | 100 кг |
| Вилка | Амортизаційна, алюміній, travel-100мм |
| Втулка задняя | Алюмiнiй, DD касета, 32H, 14G, ARC MT-001RA |
| Втулка передняя | Алюмiнiй, 32H, 14G, пром. підшипник, ARC MT-001FA |
| Втулки | ARC MT-001F, 32H алюміній, пром. підшипник, ексцентрик |
| Вынос | Алюмiнiй, довжина: 90 мм, ZOOM TDS-C302-8FOV |
| Гарантия | 10 років на раму, 18 місяців на обладнання |
| Год | 2024 |
| Диаметр колеса | "" |
| Дополнительно | нема |
| Задний переключатель | 10 швидк. |
| Каретка | Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, VP VP-BC73 |
| Кассета/трещетка | SUNSHINE CS-HR10-46, 10 швидк., 11-46Т |
| Категория велосипеда | Гірський |
| Код Цвета HTML | #000000 |
| Материал изготовления | Алюмiнiй |
| Материал обода | Алюміній |
| Модель велосипеда | TN-70 |
| Наличие багажника | без багажника |
| Наличие крыла | без крил |
| Обод | 29" х 24 мм, Алюмiнiй, подвійний протиударний, 32H, 14G, JHT HLQX-15 |
| Особенности материала рамы | Алюмінієва, полегшена |
| Педали | Алюмiнiй |
| Передний переключатель | Немає |
| Подседельный штырь | Алюмiнiй, 350 мм, ZOOM SP-90/ISO-M |
| Покрышки | 29" x 2.10, KENDA K1153, 30TPI |
| Рост велосипедиста | 185 - 193 см |
| Ростовка рамы | рама-"" |
| Рулевая колонка | безрізьбова , 1-1/8", Feiming FP-H868P |
| Руль | Алюмiнiй, L 660 мм, чорний, Leon YC-B100 |
| Ручки переключения | Манетки SHIMANO SL-U6000-10R, 10 |
| Ручки руля | HUALONG HL-G316 |
| Седло | 275*169 мм |
| Тип амортизации | AM Hydraulic lock out |
| Тип втулки задней | HDD |
| Тип заднего тормоза | Дискове гідравлічне |
| Тип переднего тормоза | Дискове гідравлічне |
| Тип рамы | Хардтейл |
| Тип тормоза | Дискові |
| Тормоза | гидравл., 160мм, SHIMANO BR-MT200 |
| Цепь | 116 лан., КМС X10R, 10 |
| Шатуны | 36T, PROWHEEL CHARM-FD04S |