|
| Производитель | LEON |
| Количество скоростей | 24 |
| Пол | Унисекс |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Черный |
|
| Бренд велосипеда | Leon |
| Вес велосипедиста | 100 кг |
| Вилка | Амортизаційна, алюміній, SUNTOUR SF18-XCE28-DS-27.5-100 |
| Втулка задняя | Алюмiнiй, DD касета, 32H, 14G, SHUNFENG SF-A217R |
| Втулка передняя | Алюмiнiй, 32H, 14G, SHUNFENG SF-A217F |
| Вынос | Алюмiнiй, довжина: 90 мм, ZOOM TDS-C302-8FOV |
| Гарантия | 10 років на раму, 18 місяців на обладнання |
| Год | 2024 |
| Диаметр колеса | "" |
| Задний переключатель | SHIMANO RD-TX800, 7-8 швидк. |
| Каретка | Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, VP VP-BC73 |
| Кассета/трещетка | SUNSHINE CS-HR8-32, 8 швидк., 11-32Т |
| Категория велосипеда | Гірський |
| Код Цвета HTML | #000000 |
| Материал изготовления | Алюмiнiй |
| Модель велосипеда | XC 100 |
| Наличие багажника | без багажника |
| Наличие крыла | без крил |
| Обод | 27.5" х 17 мм, Алюмiнiй, подвійний протиударний, 32H, 14G, DINO DS-17 |
| Особенности материала рамы | Алюмінієва, полегшена |
| Педали | Алюмiнiй |
| Передний переключатель | SHIMANO TY-600 |
| Подседельный штырь | Алюмiнiй, 400 мм, ZOOM SP-90/ISO-M |
| Покрышки | 27.5" x 2.10, COMPASS W3104 |
| Рост велосипедиста | 178 - 185 см |
| Ростовка рамы | рама-"" |
| Рулевая колонка | безрізьбова , 1-1/8", NECO H148+H2861 |
| Руль | Алюмiнiй, L 660 мм, чорний, Leon YC-B100 |
| Ручки переключения | Моноблоки SHIMANO ST-EF500, 24 |
| Ручки руля | Гріпси XH-G56B/XH-B014 |
| Седло | 275*169 мм |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип втулки задней | DD |
| Тип заднего тормоза | Дискове механічне |
| Тип переднего тормоза | Дискове механічне |
| Тип тормоза | Дискові |
| Тормоза | механічні, 160мм, Tektro MD-M280 |
| Цепь | 110 лан., КМС Z-8, 8 |
| Шатуны | 24-34-42Т, PROWHEEL TA-CM68 |